PAYLASiM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PAYLASiM PLATFORMU

Paylasimda Son Nokta

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

AZİZ YILDIRIM BANA GÜVENDİ

YazarMesaj
cglr07
Admin
Admin
cglr07

AZİZ YILDIRIM BANA GÜVENDİ Empty
MesajKonu: AZİZ YILDIRIM BANA GÜVENDİ   AZİZ YILDIRIM BANA GÜVENDİ EmptyPaz Ağus. 10, 2008 1:39 pm

AZİZ YILDIRIM BANA GÜVENDİ 52725_1_080810131041

Fenerbahçe'den ayrılarak Paris Saint Germain'e transferi gündemde olan Mateja Kezman, Fransız basınına konuştu.

Lequipe gazetesine, geleceği ve transferi ile ilgili açıklamalarda bulunan Sırp oyuncu, ''Şu anda Fenerbahçe'nin oyuncusuyum. Ancak yakında Paris'te olmayı umuyorum. PSG, hayalimdeki kulüp. Bu transfer gelecek hafta gerçekleşebilir.'' diye konuştu.

Türkiye'de iki muhteşem yıl geçirdiğini de söyleyen Kezman, ''Harika bir kulüp ve muhteşem bir şehirde iki yıl geçirdim. Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a 2006 yılından beri bana güvendiği için teşekür ediyorum. Geleceğimin ise Paris 'de olduğunu düşünüyorum, bu transferin gerçekleşebilmesi için Başkan'ın gereken yardımları yapacağına da inanıyorum'' dedi ve artık Paris Saint Germain forması ile Fransa Ligi'nde oynamayı, takımın Şampiyonlar Ligi'ne katılma hedefine yardım etmeyi istediğini belirtti.

MARATON.COM.TR/ KORAY BULUT

AZİZ YILDIRIM BANA GÜVENDİ 52725_2_080810131041

AZİZ YILDIRIM BANA GÜVENDİ
1 sayfadaki 1 sayfası