PAYLASiM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PAYLASiM PLATFORMU

Paylasimda Son Nokta

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Klan Savaslari Hakkında (Binalar)

YazarMesaj
cglr07
Admin
Admin
cglr07

Klan Savaslari Hakkında (Binalar) Empty
MesajKonu: Klan Savaslari Hakkında (Binalar)   Klan Savaslari Hakkında (Binalar) EmptyPaz Ağus. 10, 2008 10:35 pm

Klan Savaslari Hakkında (Binalar) Klansavaslaride3
Klan Savaslari Hakkında (Binalar) Klansavaslaride3.097f19025c

Merkez Bina
Merkez binayı geliştirdiğiniz her kademe için diğer binaların gelişim ve oluşum süreleri azalacaktır.Maksimum bina kademesi 30'dur.

Kışla
Kışla asker üretim binanızdır.Burada mızrakçı,kılıç ustası ve baltacı üretebilirsiniz.Arttırdığınız her kademe için asker üretim süreleriniz azalacaktır.Maksimum bina kademesi 25'dir.

At Çiftliği
Atlı asker üretim binanızdır.Burada casus,hafif atlı ve ağır atlı üretebilirsiniz.Arttırdığınız her kademe için asker üretim süreleriniz azalacaktır.Maksimum bina kademesi 20'dir.

Atölye
Atölyede stratejik asker üretim binanızdır.Burada şahmerdan ve mancınık üretebilirsiniz.Arttırdığınız her kademe için üretim süreleriniz azalacaktır.Maksimum bina kademesi 15'dir.

Akedemi
Misyoner üretim binanızdır.Her kademe için 1 misyoner üretebilirsiniz ve maksimum gelişim kademesi 3'tür.Bu demek oluyor ki bir köyünüzde yalnızca 3 misyoner üretebilirsiniz.Köy alımı bölümünde bundan daha ayrıntılı olarak bahsedicem.

Demirci Atölyesi
Askerlerinizin yeteneklerini buradan geliştirebilirsiniz.Her asker türünün 3 araştır teknolojisi vardır fakat bir köyde 15 teknoloji geliştirme hakkınız vardır buda stratejik bir oyun ifadesini güçlendirmektedir.Maksimum bina kademesi 20'dir.

Komuta Merkezi
Size kurulu olarak verilir,geliştirimi söz konusu değildir,maksimum kademesi 1'dir.Bu binadan askerlerinizi saldırtabilir veya destek atabilirsiniz.

Heykel
Maksimum gelişim kademesi 1'dir.Heykelde bir hesapta yalnız 1 paladin üretilir ve heykelde açılan eşyalar paladinin eline verilip seçtiğiniz eşyanın hangi askerde etkiliyse o askerle saldırıya paladinide yolladığınızda askerinize ekstra güç sağlayacaktır.Örneğin heykelde açılan bir eşya baltacının saldırı gücünü %30 savunma gücünü %20 arttırıyor ve paladinin eline bu eşyayı verip baltacılarınızla birlikte saldıraya yolladığınızda bu güçler baltacıya eklenecektir.

Market
Market ile diğer oyuncularla odun,kil,demir takas yapabilirsiniz.
Her geliştirdiğiniz kademe için maksimum takas yapabileceğiniz ürün miktarı artmaktadır.Maksimum gelişim kademesi 25'dir.

Oduncu Kampı
Oduncu kampı odun üretim yeridir.Her geliştirdiğiniz kademe için saatlik odun üretim miktarınız artacaktır.Maksimum gelişim kademesi 30'dur.

Kil Ocağı
Kil ocağı kil üretim yeridir.Her geliştirdiğiniz kademe için saatlik kil üretim miktarınız artacaktır.Maksimum gelişim kademesi 30'dur.

Demir Madeni
Demir madeni odun üretim yeridir.Her geliştirdiğiniz kademe için saatlik demir üretim miktarınız artacaktır.Maksimum gelişim kademesi 30'dur.

Çiftlik
Çiftlik asker barınak yeridir.Her geliştireceğiniz kademe için barındırabileceğiniz asker sayısı artacaktır.Maksimum gelişim kademesi 30'dur.Bu sebeple bir köydeki asker üretim miktarınız sınırlıdır bu bölümdede strateji araya girmektedir.

Depo
Odun,kil,demir biriktirebileceğiniz binadır.Her gelişim kademesi için biriktirebileceğiniz maden miktarı artacaktır.Maksimum gelişim kademesi 30'dur.

Gizli Depo
Yeni başlayanlar için stratejik bir binadır.Bu binada kademeye göre alacağı maden miktarı gelecek saldırı sonucu köyünüzde kalacak,yağmalanamıyacaktır.Maksimum gelişim kademesi 10'dur.

Duvar
Duvar askerlerinizin yanında köyünüzü savunur.Her geliştirdiğiniz kademe için defans artar.Maksimum gelişim kademesi 20'dir.Gelen saldırılarda etkisi büyüktür.

Klan Savaslari Hakkında (Binalar)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-