PAYLASiM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PAYLASiM PLATFORMU

Paylasimda Son Nokta

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İki Kızın Arkadaşın Başına Gelenler

YazarMesaj
cglr07
Admin
Admin
cglr07

İki Kızın Arkadaşın Başına Gelenler Empty
MesajKonu: İki Kızın Arkadaşın Başına Gelenler   İki Kızın Arkadaşın Başına Gelenler EmptyPaz Ağus. 10, 2008 10:41 pm

Bizim mahallede iki genç kız oturuyor.bunlar birgün ruh çağırmaya kalkışıyorlar.ilk yaptıkları birşey değil.daha sonra olay esnesınd olanları bilmiyoruz.kızlar delirmişçesine tavırlar sergilemiş ve birbilerin e yaklaşamıyorlarmış.mahallede babamın arabası olduğu için aileleri babamdan rica etti.Kızlar öyle durumdalarmışki hocaya götürelim olmazsa akıl hastanesine demişler.Ne acı bi durum...Her neyse bir kızı babamın arabasına bindirmişler diğer kızıda bindirmeye çalışmışlar ama nafile bir araya geldiklerinde birbirlerinden korkup çığlık atıyorlarmış.diğer kızı taksiye bindirmişler.arabadaki kız pencereden dışarı bakıp korkulu gözlerle "beni almaya geliorlar.çok korkuyorum.kutarın beni"diye feryad ediyormuş.Kızları yanlış hatırlamıyorsam bir dergaha götürmüşler.(Dergah:belli bir tarikatın ibadetlerini ve din üzerine sohbet ettikleri yer)durumu daha kötü olan kızı,yani babamın arabasındaki kızı üst kata çıkarmışlar.yanında bilir kişilerce Kuran okunmuş.Ama kuran ı duyan kızın durumu kötüye gidiyormuş.Besmele çektirmeye çalışmışlar ama kızın dili düğümlenmiş anki.O an babam ü
midini yitirmiş "hastaneye götürelim"demiş.İşte o anda kızın gözlerleri boş bir noktaya gülen gözlerle bakmaya başlamış.ve kızın karşısındaki alana bakarak söyledikler "Aaa bakın dede geldi.bastonuyla nasılda dövüyor onları.korktular,kaçıyorlar.hahh vuR dedem onada vur.Allah razı olsun dedem.Tamam,tamam dedecim kılcam şükür namazı,sağol dede Allah razı olsun dede..."Daha sonra iki yakın arkadaş dergahın önünde buluşup birbirlerine sevinç ve hüzen dolu gözyaşlarıyla sarılmışlar.

ALINTI

İki Kızın Arkadaşın Başına Gelenler
1 sayfadaki 1 sayfası