PAYLASiM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PAYLASiM PLATFORMU

Paylasimda Son Nokta

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KLAN SAVASLARİ TANITIM

2 posters
YazarMesaj
cglr07
Admin
Admin
cglr07

KLAN SAVASLARİ TANITIM Empty
MesajKonu: KLAN SAVASLARİ TANITIM   KLAN SAVASLARİ TANITIM EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 7:42 pm

Klan savaslari eski çağda geçen bir browser oyunudur.
Oyuna katılmak için:KLAN SAVASLARİ

Klan savaslarinda binalar ve askerler vardır.Siz binaları geliştirir belli bir sayıda (çiftlik) asker basar ve savaş yaparsınız.Savaşlarınız sonucunda askerlerini öldürdüğünüz köyü özel bir asker olan Misyoner ile alabilirsiniz.
Klan savaslarında bir de klanlar vardır ve bu klanlara üye olursunuz (sadece birine bir kerekte ancak değiştirim olur) ve klan forumu benzeri yardımlaş üst seviyeye taşırsınız.

Klan savaslari hakkında ayrıntılı bilgi için:KLAN SAVASLARİ YARDIM

İyi Oyunlar...
xxbursa2xx
Yeni Üye
Yeni Üye

KLAN SAVASLARİ TANITIM Empty
MesajKonu: Geri: KLAN SAVASLARİ TANITIM   KLAN SAVASLARİ TANITIM EmptyÇarş. Ara. 17, 2008 10:11 pm

cglr07 demiş ki:
Klan savaslari eski çağda geçen bir browser oyunudur.
Oyuna katılmak için:KLAN SAVASLARİ

Klan savaslarinda binalar ve askerler vardır.Siz binaları geliştirir belli bir sayıda (çiftlik) asker basar ve savaş yaparsınız.Savaşlarınız sonucunda askerlerini öldürdüğünüz köyü özel bir asker olan Misyoner ile alabilirsiniz.
Klan savaslarında bir de klanlar vardır ve bu klanlara üye olursunuz (sadece birine bir kerekte ancak değiştirim olur) ve klan forumu benzeri yardımlaş üst seviyeye taşırsınız.

Klan savaslari hakkında ayrıntılı bilgi için:KLAN SAVASLARİ YARDIM

İyi Oyunlar...

klan savaşlarında verilen hesabı şifre değiştirip başkasına vermek yoktur. cağlar bunuda bilyormuydun

KLAN SAVASLARİ TANITIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-